Jesper Sø

Jesper Sø
Partner, Salg og rådgivning

Tlf 2464 0414
jesper@pkom.dk

Image 002

Ole Møller Mogensen

Ole Møller Mogensen
Partner, Salg og rådgivning

Tlf 2218 2445
omm@pkom.dk

Image 002

Business _lille _halv

Morten Rahn
Partner, Salg og rådgivning

Tlf 2481 6019
mr@pkom.dk

Image 002

Morten Olsen

Morten Olsen
Partner, Salg og rådgivning

Tlf 2283 0041
mo@pkom.dk

Image 002

Michael Thorsen

Michael Thorsen
Salg og rådgivning

Tlf 5388 1966
michael@pkom.dk

Image 002

Per_Knudsen

Per Helleberg Knudsen
Salg og rådgivning

Tlf 4084 8381
per@pkom.dk

Image 002

NielsFrederiksen

Niels Frederiksen
Pensionsrådgiver

Tlf 7020 6404
niels@pkom.dk

Dorthe

Dorthe Nielsen
Key Account Manager

Tlf 7020 6404
dorthe@pkom.dk

Image 002

Dorte

Dorte Lidsmoes
Kunderådgiver

Tlf 7020 6404
dl@pkom.dk

Charlotte

Charlotte Stagis
Kunderådgiver

Tlf 7020 6404
charlotte@pkom.dk

Maria_Toftlund

Maria Toftlund Carstensen
Kunderådgiver

Tlf 7020 6404
mc@pkom.dk

Astrid

Astrid Duvier Stærmose
Receptionist

Tlf 7020 6404
kontakt@pkom.dk

Afkast top 3 - en måned

Pensionskompagniet

Vi vil have pensionsmarkedets mest tilfredse kunder. Vores kunder skal opleve, vi er nemme at forstå, vi lytter og vi leverer en optimal rådgivning og service.

Når du vælger Pensionskompagniet som samarbejdspartner, så vælger du også professionel, god proaktiv service og tilgængelighed. Vi er jeres filter til pensionsverden og gør pension nemt.